یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 09:30

فرآیند چاپ مقاله

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

چاپ مقاله

برای چاپ مقاله باید کار هایی انجام دهید تا مقاله شما به راحتی در  مجلات معتبر چاپ مقاله شود و مجوز چاپ مقاله را بگیرد. امروز می خواهیم به کار هایی که باید پس از فرستادئن مقاله به مجله برای داوری چاپ مقاله انجام دهید بپردازیم.

پس از فرستادن مقاله برای چاپ مقاله و داوری شدن آن توسط داوران چاپ مقاله  ممکن است از مجله مورد نظر دو پاسخ دریافت نمایید یا مقاله شما برای چاپ مقاله اکسپت می شود و یا اکسپت نمی شود.اگر مقاله شما برای چاپ مقاله اکسپت شود نیز ممکن است مقاله شما برای انجام برخی اصلاحات باز فرستاده شود که باید تمامی مواردی که به صورت نکته به همراه مقاله فرستاده شده اند را به طور کامل پاسخ دهید و همچنین اگر موردی نیاز به اصلاح متن مقاله داشت آن را انجام دهید.

پس از اینکه اصلاحات لازمه را انجام دادید باید دوباره مقاله را برای مجله برای چاپ مقاله بفرستید تا دوباره بررسی شود و چاپ مقاله ان انجام شود. توصیه می شود وقتی که مقاله برای اصلاحات فرستاده شد تنها به نکاتی که داوران بیان کرده اند را بسنده نکنید و کل مقاله را بررسی کنید و تا هر گونه مشل نگارشی و یا علمی در مقاله وجود داشت را برطرف کنید.

 

خواندن 273 دفعه