یکشنبه, 18 تیر 1396 ساعت 05:56

پیش نویس مقاله برای چاپ مقاله

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

چاپ مقاله

قبل از اینکه مقاله خود را بخواهید برای چاپ مقاله در مجلات معتبر آماده کنید بهتر است اول پیش نویس آن را بنویسید و پس از بررسی دقیق مقاله آن را برای چاپ مقاله بفرستید. امروز می خواهیم نکاتی را در مورد پیش نویس مقاله را بیان کنیم . 

 

در نگارش مقاله باید سعی کنید از افعال مجهول در نگارش مقاله استفاده کنید  و سعی نکنید که مقاله را بر پایه اول شخص بنویسید زیرا تاثیر بدی در اکسپت مقاله برای چاپ مقاله دارد. همچنین بهتر است از قسمت مواد و روش ها شروع به نوشتن مقاله خود کنید و سعی نکنید به همان ترتیبی که در چاپ مقاله باید باشد ان را بنویسید زیرا در این صورت می توانید بهترین عنوان که با کلیت مقاله شما همخوانی دارد را بنویسید و همچنین می توانید بهترین متن را برای مقدمه مقاله خود آماده کنید تا در چاپ مقاله امتیاز خوبی بگیرد.

بعد از نگارش قسمت های مقدمه و روش ها و همچنین نتایج و بحث می توانید چکیده مقاله خود را بنویسید تا به صورت واقع چکیده کل مقاله شما باشد و همچنین بهتر است نتایج مقاله خود را با در نظر گرفتن چکیده و دیگر اجزای مقاله خود بنویسید و مطمئن باشید که مقاله شما در مجلات بسیار عالی مجوز چاپ مقاله خواهد گرفت زیرا در این صورت کاملا همه اجزای مقاله شما با هم مرتبط است و به خوبی می تواند نظر داوران چاپ مقاله را جلب کند.

در نگارش پیش نویس مقاله برای چاپ مقاله باید فرمول‌ها، روابط ریاضی، شکل‌ها و جداول استفاده شده در متن مقاله باید به صورت عددی شماره گذاری شوند و عنوان های انها در جای مناسب خود قرار گیرند.

توصیه ما این است که پس از نگارش پیش نویس مقاله خود چند بار دیگر ان را بخوانید و آن را به سایر افراد مرتبط به مقاله بسپارید تا مطالعه نمایند و همه مشکلات آن برطرف شود و بهتر است بعد از بررسی نهایی مقاله آن را حداقل بعداز 2 هفته دوباره مطالعه نمایید تا هرچه که از قلم افتاده است رادوباره بنویسید و بعد نسخه نهایی مقاله را برای چاپ مقاله آماده کنید.

 

خواندن 54 دفعه