چاپ مقاله رشته مدیریت دولتی

چاپ مقاله

امروز می خواهیم نکاتی را در مورد چاپ مقاله در رشته مدیریت دولتی را بیان کنیم که چگونه مقاله isi خود را بنویسید که به راحتی در مجلات معتبر پذیرش چاپ مقاله بگیرد و همچنین می خواهیم مجلات معتبر این رشته را معرفی کنیم تا در انتخاب مجلات دچار مشکل نشوید و بدون فایده هزینه هنگفتی را پرداخت نکنید.

 

در کل برای نگارش یک مقاله isi خوب بهتر است ابتدا در مورد موضوعی که مد نظرتان است تحقیق کنید که آیا کسی قبلا روی آن کار کرده است یانه ؟ در صورتی که قبلا رو آن کار شده بود پیشنهاد ما این است که قید آن موضوع را بزنید زیرا به احتمال زیاد شبیه هم می شوند و هیچ مجله ای چاپ مقاله آن را اکسپت نمیکند مگر اینکه فرد قبلی روی جزئی از آن موضوع کار کرده باشد و یا به طور سطحی کار کرده باشد.

 

پس از اینکه موضوع خاص خود را انتخاب کردید بهتر است به دنبال مقاله های معتبر چاپ مقاله شده در مجلات معتبر که با موضوع شما همسو اند بگردید و از آنها در نگارش مقاله isi خود ایده بگیرید و بتوانید مقاله خود را به آن صورت بنویسید.

 

نکته ای که باید توجه کنید این است که بیشترین سعی خود را روی نگارش چکیده مقاله بکنید زیرا اولین چیزی که داوران مقاله ها می خوانند تا آن را اکسپت کنند چکیده مقاله است و اگر چکیده مقاله شما خوب باشد مجوز چاپ مقاله را میگیرد.