یکشنبه, 21 شهریور 1395 ساعت 06:35

برای نوشتن مقاله از کجا شروع کنیم ؟

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

1-مطالعه مقالات : یکی از راه هایی که به شما در نوشتن مقاله کمک میکند مطالعه مقالات دیگران است مطالعه مقالات مقاله نویسی را برای شما به امری آسان تبدیل میکند.در میان مقالات مرتبط با موضوعتان جستجو کنید و مطالعه کنید .

2-تکرار پژوهش ها : پژوهشهای افراد موفق را عینا تکرار کنید پرسشنامه ها و فرضیه های آن را عینا بررسی و تکرار کنید .این کار به شما در نوشتن مقاله تان بسیار کمک میکند در ضمن این کار به قطعیت آن موضوع هم کمک میکند زیرا برای پذیرفتن یک موضوع آن موضوع باید چندین بار تکرار شده باشد و سربلند خارج شده باشد 

3-در همایش ها شرکت کنید : بسیاری از افراد مقاله نویسی را از همایش ها شروع میکنند شما نیز برای همایش ها مقاله بفرستید . مهم نیست مقاله شما رد  یا پذیرفته شئد شما به هر حال چیزهای زیادی خواهید آموخت حتی میتوانید در چندین همایش بدون ارسال مقاله شرکت کنید

4-مقاله نویسی را همین امروز شروع کنید : مقاله بنویسید حتی اگر هنوز تخصص کافی را ندارید نوشتن یک مقاله بد از اینکه هیچ مقاله ای ننویسید بسیار بهتر است.

5-درخواست کمک از افراد با تجربه: مقاله بنویسید و مقاله خود را به اساتید و یا دانشجویانی که قبلا مقاله  isi نوشته اند نشان دهید و بخواهید اشکالات شما را با کامنت نوشتن بیان کنند این کار تاثیر بسیار زیادی در یادگیری مقاله نویسی برای شما خواهد داشت.

6-استفاده از چهارچوب مقالات: چهارچوب مقاله isi را بیابید و مقالات خود را طبق آن بنویسید .

7-جزئیات را فراموش کنید : در اولین مقاله ای که برای دست گرمی مینویسید جزئیات را فراموش کنید یک مقاله علمی جزئیات فراوانی دارد مثل شکل و محل قرار گیری جداول و نمودارها و استانداردهایی که در رابطه با آنها میبایست رعایت شود.کم کم با نوشتن مقالات بسیار قدرت قلم شما بهتر میشود.

8-کمال طلب نباشید : نوشتن مقاله امری ساده نیست که شما گمان کنید همه ی کارهای را میتوانید به تنهایی انجام دهید یا میبایست تمامی نرم افزارهای آماری را بلد باشید برای نوشتن مقاله isi از یک موسسه چاپ مقاله isi که درای تجربه بسیاری در این کار است کمک بگیرید.

9-شرکت در کارگاه های مقاله نویسی : شرکت در کارگاه ها میتواند امری مفید در نوشتن مقاله باشد و بسیار شما را یاری دهد در صورتی که قبل از شرکت در کارگاه مقاله نویسی را شروع کرده باشدی اصول کلی و بسیاری نکات اساسی مقاله نویسی را بدانید و سپس برای تکمیل دانش خود در آن شرکت کنید در غیر اینصورت شرکت در کارگاه نمیتواند به شما کمکی کند

مقاله isi

خواندن 471 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 آبان 1395 ساعت 13:13