لینک های شناسایی مجلات معتبر isi

مقاله isi

اگر می خواهید یک مقاله isi با درجه علمی بالا بنویسید باید اولا عنوانی مناسب برای مقاله isi خود بیابید و به اندازه کافی درمورد آن تحقیق و پژوهش کنید و سپس اقدام به نگارش مقاله isi بکنید و بعد از آن مجله مناسب مقاله isi خود را بیابید و مقاله isi خود را به آن بفرستید تا چاپ مقاله شما را انجام دهند اما برای اینکه بتوانید مقاله isi مناسب رشته خود را بیابید باید اولا در مورد عنوان مقاله isi هایی که آن مجله چاپ مقاله را انجام می دهد را بررسی کنید تا در صورتی که مجله مناسب عنوان مقاله isi شما باشد آن را برای مجله برای چاپ مقاله بفرستید. 


روز به روز متدهای شناسایی سایتها و ژورنالهای جعلی سخت تر می شود. بعنوان مثال برخی مجلات فقط نسخه چاپی (hard copy) دارند و هیچ سایتی برای نمایش آنلاین مقالات پذیرفته شده خود را ندارند. اینگونه مجلات بیشتر مورد سوء استفاده قرار می گیرند. در این موارد، می بایست از کیفیت مقالات چاپ شده در مورد درستی یا نادرستی سایت، تصمیم گرفت.


در ادامه برخی لینکهای مهم آورده شده است :
از لینک زیر که مربوط به وزارت علوم است می توانید لیست مجلات ISI (JCR) و مجلات SCOPUS را دانلود نمایید.
http://www.msrt.ir/fa/rppc/Pages/Files/ValidPublications.aspx


همچنین برای سرچ مجلات پایگاه استنادی جهان اسلام یا (ISC) می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :
http://mjl.isc.gov.ir/


برای سرچ مجلات پابمد (PUBMED) نیز می توانید از لینک زیر استفاده نمایید :
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed


از لینک زیر می توانید جهت تطابق سایت مجله با نام و ISSN آن استفاده می شود :
http://journalseek.net/cgi-bin/journalseek/journalsearch.cgi?query=European+Online+Journal+of+Natural+and+Social+Sciences&field=title&editorID=&send=Search+Title%2FISSN+Only