شرکت در کنفرانس های بین المللی

مقاله isi

امروزه اکثر دانشجویان به دنبال پذیرش در دانشگاه ها و موسسات معتبر خارجی را دارند که برای این امر باید شما حداقل یک مقاله isi و رتبه و نمره خوبی در دانشگاه داشته باشید تا بتوانید به راحتی در این دانشگاه ها بورسیه بگیرید و بطور رایگان و حتی در مواردی با داشتن حقوق به تحصیل خود ادامه بدهید.امروز می خواهیم عواملی که شانس پذیرش شما را در دانشگاه ها و موسسات معتبر علمی بالا می برد را بررسی کنیم.

چاپ مقاله

یکی از عوامل مهم در افزایش شانس پذیرش در موسسات معتبر و تقویت رزومه تحصیلی شرکت در کنفرانس های بین المللی از طریق درگاه های جهانی است.بسیارند دانشجویانی که قصد دارند در طول تحصیل، در کنفرانس های بین المللی مرتبط با رشته خود شرکت کرده و با اساتید و محققان علوم گوناگون، از نزدیک آشنا شوند و یا مقالات خود را در نشریات کنفرانس ها منتشر کنند تا اعتبار علمی کسب نمایند.وقتی که شما مقاله isi ای را در ژورنالی بین المللی submit می کنید پس از چند وقت نظر داوران را راجع به مقاله isi خود دریافت میکنید که در صورتی که این نظرات، باعث شود مقاله شما در کوتاه مدت با REVISION قابل اصلاحی برای ادامه روند بررسی و انتشار مقاله همراه باشد، مقاله شما پذیرفته خواهد شد. در صورتی که نظر داوران بر این باشد که مقاله شما از نظر علمی و تئوریک مشکلات بسیاری دارد، در نهایت مقاله REJECT خواهد شد. 

 

دلایل شرکت در کنفرانس های بین المللی

حال می خواهیم بررسی بکنیم که چرا اصلا باید در کنفرانس های بین المللی شرکت کنید.در واقع وقتی شما با کنفرانس برای بررسی مقالالت و یافته های تحقیقاتی تعامل میکنید با هزینه کم و وقت محدود یاد خواهید گرفت که چگونه نظرات داوران را بررسی و برای اعمال آن در مقالات اقدام کنید.

1-تعامل با کنفرانس های بین المللی سبب می شود تا شما در زمینه حرفه ای خود، با سخنرانان، نویسندگان، اساتید و فعالان فنی و حرفه ای در سراسر جهان آشنا شوید. 

2-برخی از اساتید دانشگاه ها را در کنفرانس های بین المللی داخلی و خارجی دیدار کرده و با آن ها درباره آینده تحصیل در خارج از کشور خود صحبت کنید.